Hakkımızda

Tuzla Organik Çarşı Türkiye’nin birçok yöresiyle özdeşleşmiş ürünleri bir araya getirdi. Türkiye’nin yaklaşık 120 ayrı noktasından ürünler tedarik ediliyor. 6 adet dükkanda 2400 çeşitle Anadolu Yakasının en büyük organik ve doğal ürününü barındırıyor. Diğer organik pazarlara göre haftanın 7 günü ve devamlı bulunan ürün çeşitliğiyle farkını gösteriyor...

Organik ve naturel ürünlerden oluşan seçkin ürünlerimizi, mükemmel kalite ve lojistik garantimiz ile birleştirerek otel,restaurant, fast food zincirleri, cafe, pastane, catering firmaları, turizm tesisleri, sanayi kuruluşları, okul, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacına göre üstün fiyat avantajları ile sunuyoruz..Horeca kanalında hizmet gösteren dağıtıcı kuruluşlar için deorganik ve naturel ürünler konusunda güvenilir tedarikçiyiz.Sizleri Tuzla'da bulunan tesislerimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız.

Satılan Ürünler İle Kahvaltı Hizmeti...

Tuzla Organik Çarşısı, adeta bir yaşam alanı. Alışverişinizi gönül huzuruyla yaptığınız sırada çayınızı kahvenizi içebildiğiniz gibi çocuklarınızın da güvenle kaydıraklı oyun alanında vakit geçirebilirler.

Tuzla Organik Çarşı İşletmeciliğini Ahmet Daştan ve Erkan Günay birlikte yapıyorlar. Daştan ve Günay, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söylediler; Yaklaşık 2400 çeşit ürünümüzle haftanın 7 günü satışa sunulan ürünlerimizin tamamı doğal ve organik ürünlerden oluşan menülerimizle kahvaltı hizmeti veriyoruz.

Ürünlerimizin taze olması ve kimyasal içermemesi en büyük özelliğimizdir. Müşterilerimiz ürünlerimizi özellikle çocuklarına güvenle satın alıyorlar. En çok sattığımız ürünler arasında günlük süt, tavuk, ekmek, peynir çeşitleri, zeytin, sebze ve meyve çocuklara yönelik ürünler bulunmaktadır. Çok uzun süre tavuk yemeyen birçok müşterilerimiz bizim tavuklarımızla yeniden tavuk yemeye başladılar.

Balkonda Organik Tarım...

Saksıda harcı solucan gübresi ve kokopit ile hazırlanan, yerli tohumlar kullanarak ürettiğimiz sebze fidelerimizi alan müşterilerimiz balkonlarında ve teraslarında ekim yapmadan rahatlıkla yetiştiriyorlar. Çocuklar ürünün çiçeklenmesinden hasatına kadar büyüttükleri sebzelerle bilinçaltında tarımı ve toprağı sevmiş oluyorlar. Bu iş, şehir hayatında büyüyen çocuklara gerçekten çok ilginç geliyor.

Müşterilerimiz ürünlerimizi özellikle çocuklarına güvenle satın alıyorlar. En çok sattığımız ürünler arasında günlük süt, tavuk, ekmek, peynir çeşitleri, zeytin, sebze ve meyve çocuklara yönelik ürünler bulunmaktadır. Çok uzun süre tavuk yemeyen birçok müşterilerimiz bizim tavuklarımızla yeniden tavuk yemeye başladılar.

TOP